נפתחה ליגת הקרוס-קארט צ'אלנג'

אחרי מירוץ סינגל מוצלח של ליגת הקרוס-קארט, נפתחה עונת 2019-2020 כחלק מסבב המירוצים של ליגת פיג'ו, והמירוץ הראשון, כבר בסבב הקרוב בחוה"מ סוכות

עם מנוע 600 סמ"ק שמפיק 130 כ"ס ו6 קג"מ על שילדה ששוקלת 300 ק"ג, המפרט שלו מציג נתונים של אופנוע סופר-ספורט, אבל יש לו הגה, כלוב ו4 גלגלים, אז מה זה בדיוק הקרוס קארט הזה?

אז אכן המנוע נלקח בכלל מאופנוע והוא יושב על שלדה שעמידה להתחרות על כל סוגי המשטחים, בעיקר מהר ועם המון רעש, הכלי הזה מזנק מ0-100 ב3 שניות וכשהוא עובר, קשה להשאר אדישים.

במירוץ הסיבולת האחרון שנערך בספטמבר, השתתפו הקרוס קארטים במירוץ סינגל שנערך במסלול המירוצים בערד ודאגו לספק מופע מרהיב לקהל, עם המון אבק, עשן ורעשי צמיגים.
הקלילות של הכלים האלה הופכת אותם לכמעט בלתי ניתנים לשליטה, ודורשת מהנהג המון דיוק, סבלנות ותכנון מוקדם של כל פניה ופניה.

אליפות ישראל למכוניות פיג'ו עדיין לא הגיעה לסיומה, בחוה"מ סוכות 17-18 באוקטובר יתקיימו שני המירוצים האחרונים של העונה שיקבעו מי יהיו הנהגים שיתחרו במירוץ הגמר שיערך ב27 בנובמבר ביחד עם חגיגות סיום של הליגות שמשתתפות בליגת פיג'ו, מירוץ אלוף האלופים - שהוא מירוץ הגמר של ליגת MDC, והסבב החמישי של אליפות הטורינג הפתוחה שיסכם את עונת המירוצים של מירוצי הטורינג.

עונת 2019-2020 של ליגת פיג'ו כבר נפתחת עם שני סבבים ראשונים מהליגה, מירוצי הMDC שכבר סיפרנו לכם שהוכרו כאליפות ישראל בענף זמן מטרה, ואליפות קרוס קארט צ'אלנג' שמצטרפת אל ליגת פיג'ו לסבב שלם שיכנס איתנו אל תוך 2020 ביחד עם עונה חדשה של אליפות ישראל פיג'ו 208 רייסינג וסבב הטורינג.

בואו לראות את הקרוס-קארטים מתחילים למקם את עצמם בטבלת הניקוד של עונת 2019-2020 כבר בסס הקרוב 17-18 באוקטובר חוה"מ סוכות - הכניסה לקהל חופשית!

כתבות נוספות

נפתחה ליגת הקרוס-קארט צ'אלנג'

נפתחה ליגת הקרוס-קארט צ'אלנג'

ליגת MDC - אליפות ישראל בענף זמן מטרה

ליגת MDC - אליפות ישראל בענף זמן מטרה

שעות פעילות המשרד
שלח דוא"ל
א' - ה': 9am - 6pm 
ו': 9am - 2pm
03-546-4438
Subscribe to newsletter

FOLLOW US

Follow us on social media to stay updated on events and deals.

STANDINGS

OFFICE

7 Gazit Street
Petah Tikva, Israel

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

© 2018 PRODRIVE LTD.